info{at}kafsabe.com

09120292230

تهران

کف سابی

کف سابی نعمت زاده

خدمات کف سابی

کف سابی


در کل کف سابی دارای روش های متفاوتی است ، همچنین نیز در مورد کف سابی ساختمان تازه ساخت این نکته صدق می کند به منظور اینکه بخواهیم در یک ساختمان تازه ساخت عملیات کف سابی را انجام بدهیم ، ابتدا باید در مرحله اول و قبل از اینکه انجام عملیات زنگ زدن را انجام بدهیم ، سطح کف ها و دیوارها با استفاده از دستگاه کف سابی به تعداد دو یا سه بار با ساب سخت و زیر ساب بزنید.


سپس ما باید در مرحله بعد رنگ کاری و بتونه کاری ساختمان را انجام دهیم، باید اندکی صبر نماییم تا اینکه رنگ کاملا خشک شود که پس از ان نوبت به کف سابی نهایی می رسد. در این مرحله کف ساب بایستی به صورت اصولی به کف سابی بپردازد. علت انجام دادن کف سابی در مرحله اخر جلوگیری کردن از اسیب رسیدن به دیوارها و قرنیزها است. باید توجه داشته باشید که برای کف سابی ساختمان تازه ساز باید دستگاه کف سابی روی دور کم باشد تا دیوار ها کثیف نشود و همچنین به طور کامل براقیت را به سنگ بر گرداند. البته کف سابی ساختمان نوساز تنها برای از بین بردن اثار مصالح ریخته شده و همچنین برای ایجاد براقیت و جذابیت در سنگ انجام می شود.

کف سابی


برای کف سابی سنگ باید اول بدانید که کف ساختمان شما از چه سنگی ساخته شده است و از چه مصالحی برای سنگ کاری استفاده شده است زیرا نحوه کف سابی با دستگاه برای هر نوع سنگ متفاوت است و از دستگاهی خاص برای کف سابی باید استفاده شود. درکل سنگی در بازار خوب شناخته می شود که جاذب آب نبوده و تحمل بالایی نیز در مقابل سایش و مواد شیمیایی داشته باشد.

سنگ مناسب برای کف سابی


برای خرید سنگ برای کف ساختمان باید توجه داشته باشید که آن سنگ برای کجا می خواهد استفاده شود به عنوان مثال اگر سنگ را می خواهید برای کف پارکینگ بکار ببرید باید رنگ سنگ کمی تیره باشد تا در صورت کثیف شدن ان جلوه بدی به پارکینگ ندهد اما اگر کف پارکینگ ساختمان شما از سنگ های روشن ساخته شده باشد باید هر چند وقت یک بار آن را کف سابی کنید زیرا دستگاه کف سابی با برداشتن یک لایه نازک از سنگ کف می تواند جلوه زیبایی را دوباره به ساختمان شما برگرداند.

اما کف سابی پارکینگ ها باید با دستگاه های معمولی انجام شود و برای اینکه دوباره کثیفی روی سنگ ننشیند بهتر است کف سابی کامل انجام دهید در این صورت دوام زیبایی کف سابی شما حداقل به یک سال خواهد رسید. پس اگر به فکر این هستید که برای عید یک تغییر اساسی در ساختمان خود بوجود بیاورید بهترین گزینه برای شما کف سابی و نماشویی است زیرا کف سابی نسبت به هر عملیات تمیز کاری دیگر تاثیر بیشتری دارد و جلوه خاصی به ساختمان می دهد و همچنین کف سابی باعث افزایش عمر سنگ می شود .


کف سابی نعمت زاده با داشتن نیروهای متخصص در زمینه کف سابی و داشتن دستگاه های کف سابی به روز آمادگی خود را برای ارائه خدمات کف سابی با آخرین متد کف سابی جاهنی و همچنین به وسیله دستگاه های کف سابی ساخته شده با تکنولوژی روز به همشهریان عزیز اعلام می دارد.

 

کف سابیکف سابی

  کف سابی 

 کف سابی


کف سابی همانطور که از نام آن پیداست و به بیان صریح یعنی سابیدن کف نمای ساختمان ها و رفع زبری سنگ کف ، به دلایل مختلف که در اینجا به اصلی ترین دلایل کف سابی اشاره میکنیم.

     

کف سابی راه پله کف سابی پله سنگ سابی کف سابی جرم راه پله ساب راه پله سابیدن راه پله تمیز کردن لکه راه پله

شستشوی سنگ راه پله تمیز کردن لکه راه پله پولیش سنگ کف سابی موزاییک کف سابی نعمت زاده نماشویی خدمات کف سابی سنگ سابی با مجرب ترین افراد و تکنسین ها در زمینه کف سابی انجام کلیه امور کف سابی کف سابی بتن کف سابی علل انجام کف سابی

 

کف سابی

 

 

کف سابی

رزرین کف سابی پولیش کف سابی پویش کف سابی چیست خدمات کف سابی را هپله کف سابی سرامیک کف سابی انواع سطوح کف سابی کف سابی ایتالیایی کف سابی با فرچه سیمی کف سابی کفسابی نماشویی کلیه ساختمان ها

نماشویی نمای آمومینییوم نماشویی نمای شیشه ای نماشویی نمای سفال کف سابی کف سابی رستوران محیط های تجاری و کف سابی ادارات و کف سابی پارکت

 

 

 

کف سابیکف سابی

 

   کف سابی  
•    مهمتراز و یکدست نبودن سنگ ها و یا کاشی ها و موزائیک های نصب شده در کف ساختمان ها که در این صورت لبه های سنگ ها یا موزائیک ها با یکدیگر در یک سطح نبوده و بالاتر یا پایینتر از یکدیگر باشد که برای رفع این پستی و بلندی ها و در نتیجه صاف شدن کف میبایست کف سابی انجام گیرد.
•    کثیف شدن یا سیاه شدن کف در اثر گذر زمان که باعث کدری سنگ نیز میشود. برای رفع ین موضوع نیز باید از دستگاه های کف سابی استفاده شود.
•    ریخته شدن چسب و رنگ در حین نقاشی ساختمان و یا آغشته شدن کف به ملات و سیمان در هنگام نصب کاشی و موزائیک که باعث کثیفی کف ساختمان شده و نیاز به پاکسازی دارد که بوسیله دستگاههای کف سابی قابل انجام است.
•  
     

کف سابی و نماشویی

کف سابی و نماشویی نعمت زاده

نماشویی
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار