کف سابی

info{at}kafsabe.com

09193296470

تهران

کف سابی

کف سابی نعمت زاده

خدمات کف سابی

چهارشنبه, 08 دی 1395 ساعت 10:41

تفاوت کف سابی و کف شویی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کف سابی


اکثر مردم فکر می کنند که کف سابی همان کف شویی است اما باید بدانید که به طور کلی کف سابی یک لایه نازک از سنگ را برمی دارد اما در کف شویی تنها کثیفی های روی کف برداشته می شود و تاثیر به سزایی در تمیزی و براقیت کف ندارد اما کف سابی باعث می شود کثیفی ها از روی سطح برداشته شود و نا همواری های کف برطرف شود و همچنین کف سابی باعث می شود براقیت و جذابیت کف بسیار زیاد شود. پس اگر به دنبال این هستید که شفافیت و براقیت کف ساختمان خود را افزایش دهید بهترین گزینه برای شما این است که کف ساختمان خود را کف سابی کنید نه کف شویی.


همانطور که در مطالب قبلی ذکر کردیم کف سابی مزایای زیادی من جمله افزایش طول عمر سنگ کف بعد از کف سابی و افزایش براقیت و جذابیت کف تنها با کف سابی بدست می آید و همچنین هزینه های نظافت و کف شویی در مراحل بعد از کف سابی بسیار پایین می آید.


نکته قابل توجه این است که کف سابی با دستگاه های خاصی انجام می شود که زیر آن نگ های ساب موجود است و کف سابی را انجام می دهند ولی دستگاه کف شویی برعکس دستگاه کف سابی زیر آن تنها دارای چند فرچه است که با استفاده از آب کثیفی ها را از روی سطح بر می دارد.


یکی از تفاوت های عمده کف سابی و کف شویی دوام تمیزی کف است که بعد از کف سابی تا یکسال ممکن است کف ساختمان شما تمیز بماند اما بعد از کف شویی حداکثر بعد از دو سه ماه تمیزی کف ساختمان از بین می رود.

 

خواندن 208 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « دستگاه کف سابی کف سابی آشپزخانه »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

کف سابی و نماشویی

کف سابی و نماشویی نعمت زاده

نماشویی
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار