کف سابی

info{at}kafsabe.com

09193296470

تهران

کف سابی

کف سابی نعمت زاده

خدمات کف سابی

کف سابی

کف سابی (17)

سه شنبه, 19 بهمن 1395 ساعت 17:06

استفاده کردن از دستگاه های مدرن در کف سابی

نوشته شده توسط

کف سابی


در استفاده کردن از روش های مدرن در کف سابی نه تنها سبب براق شدن کف بتنی می شود بلکه باعث می شود که کفی همچون
مرمر داشته باشید و همین طور نیز باعث عدم به جای ماندن چرخ ماشینها و دستگاه بر روی ان می شود و همین طور پایداری
بالا مانند بتن را هیچ کفپوشی ندارد. از ان میتوان در مکانهایی که ماشین های سنگین مثل کامیون ها و ماشین های نیمه سنگین
عبور می کنند استفاده شود.
از روش سوپر بتنی از دستگاه کف سابی می توان در هرجایی که از کف پوش بتنی معمولی استفاده می شود و نیاز به پایداری و
پاکی و سطحی صیقی هست استفاده نمود مانند داخل سیلوها، پارکینگ ها، رستوران ها، انبارهاو...
اما ان دسته از کف هایی که سوپر بتنی می شوند در برابر ساییدگی از خود پایداری بالایی نشان می دهند ودر برابر مواد شیمیایی
بسیار مقاوم می باشند.

 

کف سابیکف سابی

یکشنبه, 10 بهمن 1395 ساعت 18:19

کار هایی که قبل از کف سابی باید انجام شود

نوشته شده توسط

کف سابی

 

معمولا افراد وقتی می بینند که کف ساختمان آنها نیاز به کف سابی دارد تنها یک نفر کف ساب به منزل خود می آورند تا وی با دستگاه کف سابی خود به کف سابی بپردازد و زیبایی و یک دستی را دوباره به کف ساختمان با استفاده از دستگاه کف سابی بازگزداند. اما باید بدانید که قبل از انجام کف سابی باید اموری را انجام دهید تا خسارت به ساختمان شما وارد نشود که معمولا اگر فرد کف ساب از شرکت های معتبر کف سابی مراجعه کرده باشد این امور را رعایت می کند تا با کف سابی به ساختمان شما خسارت وارد نشود.

 

اما آن امور چیست؟؟ یکی از کارهایی که باید قبل از کف سابی انجام دهید این است که باید کف شور ها و خروجی های فاضلاب کفی که می خواهید کف سابی شود را ببندید و یا با استفاده از تور و یا صافی از ورود گرد و غبار و ماسه حاصل از کف سابی به داخل لوله های فاضلاب نفوذ نکند تا بعد از کف سابی باعث بسته شدن لوله نشود.


یکی دیگر از کار هایی که باید قبل از کف سابی انجام دهید این است که در صورت وجود پریز های برق در نزدیکی کف ساختمان آنها را عایق بندی کنید شیرآبه حاصل از کف سابی وارد پریز ها نشود و باعث برق گرفتگی نشود و همچنین باید قبل از اقدام به کف سابی وسایل برقی مهم و حساس را از برق بکشید تا در حین کف سابی ناگهان وسایل برقی دچار افت ولتاژ نشوند و کف ساب بتواند با استفاده از دستگاه کف سابی به راحتی به عملیات کف سابی بپردازد.

 

چهارشنبه, 29 دی 1395 ساعت 13:26

انواع روش کف سابی

نوشته شده توسط

کف سابی


کف سابی را همانطور که قبلا هم تعریف کرده بودیم عبارت است از سابیدن سنگ و یا موزاییک کف ساختمان به منظور رفع کردن پستی و بلندی های کف ساختمان و همچنین برطرف کردن کثیفی ها از سطح کف ساختمان است به عنوان مثال اگر کف پارکینگ ساختمان شما از موزاییک استفاده شده است باید بعد از هر چند وقت کف سابی انجام دهید تا همه جرمی که حاصل از رفت و آمد ماشین روی موزاییک ایجاد شده است را از بین ببرید.


اما کف سابی تنها این نیست که کفساب با استفاده از دستگاه کف سابی و نصب ساب به کف سابی بپردازد در واقع کف سابی در به هر عملیاتی که باعث برداشته شدن یک لایه نازک از روی کف شود گفته می شود در  ادامه همه عملیات هایی که شامل کف سابی می شوند را توضیح می دهیم.


1- کف سابی کامل : این نوع کف سابی که قبلا هم توضیح داده بودیم شامل کف سابی با تمامی ساب ها می شود از نرم تا درشت ترین نوع ساب کف سابی . این نوع کف سابی مخصوص مکان هایی است که کف سابی سنگ آن مدت زیادی است که کف سابی نشده است و یا در مکان های پر رفت و آمد قرار گرفته است.


2- کف سابی به وسیله فرچه سیمی : این روش کف سابی نیز به و وسیله فرچه های سیمی انجام می شود که جهت رفع اثر مصالح و موادی که بر روی سنگ ریخته شده اند انجام می شود. در واقع می توان گفت که این روش کف سابی تنها لایه ای به اندازه یک میلیمتر از روی سنگ بر می دارد و باعث براقیت دوچندان کف می شود.


3- کف سابی به وسیله رزرین : این روش کف سابی برای سنگ هایی استفاده می شود که به طور ذاتی خود دارای پستی و بلندی هستند مثل سنگ تراورتن و در واقع این روش را برای هر نوع سنگ و یا کفی استفاده می شود که دارایی پستس بلندی باشد.

 

سه شنبه, 28 دی 1395 ساعت 13:39

کف سابی گرانیت

نوشته شده توسط

کف سابی


یک نوع سنگ معروف در بین سایر سنگ ها که معمولا آن اگر استفاده شود باید بعد از مدتی آن را کف سابی کرد سنگ گرانیت است این نوع سنگ به دلیل ساختار آن باید طی روش خاصی کف سابی شود در واقع برای کف سابی این نوع سنگ باید از ساب های خاصی برای کف سابی استفاده کنیم.

ویژگی های سنگ گرانیت
از دیگر ویژگی های منحصربفرد دیگر سنگ گرانیت این است که این نوع سنگ در انواع رنگ صورتی تا مشکی در بازار موجود است نوع مشکی آن جلوه خاصی به ساختمان می دهد اما برای اینکه این جذابیت سنگ دو چندان شود بهتر است کف سابی کنید در آن صورت است که سنگ شفاف و درخشان تر به نظر می رسد.
اما نکته قابل توجه این است که برای کف سابی سنگ گرانیت علاوه بر ساب مخصوص و باید از مواد شوینده و شیمیایی خاصی استفاده شود تا جذابیت سنگ گرانیت چند برابر شود. اما باید توجه داشته باشید برای کف سابی سنگ گرانیت باید از شرکت های مجرب در زمینه کف سابی بهره ببرید تا به سنگ آسیبی وارد نشود زیرا ممکن است بعضی شرکت های کف سابی عملیات کف سابی را به همراه مواد شیمیایی نامناسب انجام دهندکه در اینصورت ممکن است سنگ از بین برود و یا دیگر جذابیت و براقیت قبلی خود را نداشته باشد.

 

نکته مهم:

پس اگر کف ساختمان خود از سنگ گرانیت استفاده کرده اید بهتر است برای برگداندن جذابیت و براقیت سنگ گرانیت آن را کف سابی کنید و لی باید توجه داشته باشید که حتما عملیات کف سابی را به افراد متخصص و با تجربه بسپارید تا کف سابی کامل را انجام دهند و زیبایی را به کف ساختمان شما دوباره برگردانند. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که بعد از کف سابی باید سریعا کف را با آب بشورید تا رسوبات ناشی از کف سابی از روی کف برداشته شود و بعد از آن کف را خشک کنید تا هم براقیت حاصل از کف سابی را ببینید و همچنین در هوای سرد زمستان کف دچار یخ زدگی نشود و به سنگ ها آسیبی وارد نشود.

یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 12:43

کفسابی اماکن پرتردد

نوشته شده توسط

کف سابی


معمولا امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و گسترش ساختمان های پر رفت و آمد مثل ایستگاه های مترو و همچنین فرودگاه ها ممکن است پس از چند سالی از ساخت فرود گاه سنگ های کف آن لق شده و عمر و دوام آن کاهش پیدا کند که برای افزایش دوام و عمر سنگ کف ساختمان باید آن را کف سابی کنید تا دوام سنگ آن افزایش پیدا کند و همچین زیبایی کف افزایش پیدا کند زیرا با انجام کف سابی درز بین سنگ ها پرخواهد شد و دوام آن افزایش می یابد.

نحوه انجام کف سابی:


اما کف سابی مکان های پر رفت و آمد با دستگاه های معمولی بسیار سخت خواهد بود و همچنین زمان زیادی را باید صرف کف سابی کرد که باعث نارضایتی مراجعه کنندگان خواهد شد که برای انکه بتوانیم در این گونه مکان های پر رفت و آمد کف سابی انجام دهیم باید چندین دستگاه کف سابی داشته باشیم که هرکدام از این دستگاههای کف سابی دارای سرعت بالایی در کف سابی باشند و در محوطه های بزرگ باید از دستگاه های کف سابی بزرگتری استفاده کنیم که به عنوان مثال دستگاه کف سابی ARA66BM100 که قابیت داشن سرنشین را دارد کار کف سابی را بسیار سریعتر و راحتتر میکند، این دستگاه کف سابی ساخت آلمان می باشد و دارای قدرت و کیفت کف سابی بالایی است.

پنج شنبه, 02 دی 1395 ساعت 13:22

کف سابی سنگ مرمر

نوشته شده توسط

کف سابی


کیفیت کفپوش ها و نوع آنها است که تعیین کننده این است که عملیات کف سابی چگونه انجام شود، پس باید اطلاعات لازم و مناسب، دقیق و کافی را از کفپوش های خود داشته باشیم، تا بتوانیم کارها وعملیات کف سابی را به طور مناسب انجام بدهیم.


تا چند سال اخیر بیشتر ثروتمندان از کف پوش لوکس استفاده می کردند که از نظر قیمت و هزینه هم خوب و مقرون به صرفه نبود، زیرا هزینه ان بالا بود. ولی در حاضر امروزه به علت اینکه قیمت آن مناسب است استفاده ان نیز بالا رفته است و بیشتر افراد از آن استفاده می کنند. سنگ مرمر بدلیل اینکه خاصیتی دارد که نمی تواند سرما را به خود جذب نماید، به همبن دلیل محیطی که سنگ مرمر در ان استفاده می شود همیشه سرد است و این گونه سنگ ها درمحیط های گرم مناسب و مطلوب استفاده کردن است.


از سنگ مرمر علاوه بر اینکه زیبایی زیادی دارد دوام بسیار زیادی دارد، بدلیل اینکه این سنگ در دمای جوش سنگ اهک تبدیل به کریستال شده و با سرد شدن به مرمر تبدیل می شود.
این نکته برای شما شاید مهم و طلایی باشد که نگه داشتن تمیزاین کف پوش ها سخت است وبه شستشو و رسیدگی نیاز دارد، این کف پوش ها به کف سابی مناسب خود نیاز دارد یعنی کف سابی مناسب با مقاومت بالای انها نیاز است.
معمولا سنگ مرمر بعد از سال ها کف سابی و شستشو درخشش خود را از دست می دهند.
کف سابی و نگهداری این نوع سنگ ها بسیار اسان می باشد. برای کف سابی خانگی این نمونه از سنگ ها شما به یک سطل اب گرم، پارچه وتی، مواد شوینده کف سابی، سطح باید مرطوب باشد. بعد از تمام شدن سطح را با
استفاده کردن از یک تی خشک نمایید.
در این روش ذکر شده تمیز کردن سنگ مرمر باعث افزایش طول درخشش سنگ مرمر می شود.

 

 

کف سابیکف سابی

یکشنبه, 28 آذر 1395 ساعت 13:42

کف سابی بیمارستان

نوشته شده توسط

کف سابی


بیمارستان یکی از محیط هایی است که در آن رفت و آمد بسیار زیاد است و گاهی اوقات نیاز است کف سابی در آن انجام شود و کثیفی های حاصل از رفت و آمد و همچنین برآمدگی ها را برطرف کند گاهی اوقات نیز ممکن است بر اثر رفت و آمد های زیاد سنگ های کف بیمارستان لق شوند که بهترین کار در این زمان کف سابی است.

دلایل کف سابی بیمارستان:


کف سابی بیمارستان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا حمل بیمار ها با تخت روی این کف ها درصورتی کف بیمارستان به صورت هموار و صاف نباشد ممکن است باعث آسیب های جدی به بیمار برسد و همچنین بیمارستان چون به لحاظ رفت آمد در طی شبانه روز بیشترین مراجعه کننده را دارد پس کف سابی کف بیمارستان و همچنین تمیز بودن کف آن بسیار در روحیه بیماران و مراجعه کنندگان تاثیر می گذارد. و اگر کف سابی انجام نشود هم باعث کاهش عمر سنگ کف ساختمان می شود و هم باعث آسیب رسیدن به بیماران.

یکی از نکاتی که باید برای کف بیمارستان باید توجه کرد این است که کف بیمارستان باید بسیار صاف و هموار باشد تا معلولین ویلچری نیز بتوانند بدون هیچ دغدغه در آن رفت و آمد کنند که این امر تنها با کف سابی بدست می آید.
پس اگر به تازگی بیمارستان تاسیس کرده اید بهتر است در وهله اول کف بیمارستان را کف سابی کنید تا بیماران در بیمارستان شما احساس راحتی داشته باشند و یا اگر مدیر یک بیمارستان دولتی هستید و از عمر بیمارستان شما زیاد می گذرد گزینه مناسب برای بیمارستان شما کف سابی کف بیمارستان است تا زیبایی و شفافیت را به کف بیمارستان شما بازگرداند.

 

 

یکشنبه, 21 آذر 1395 ساعت 11:35

کف سابی کامل

نوشته شده توسط

کف سابی


همانطور که در مطالب قبلی ذکر کردیم کف سابی دارای مراحل مختلفی است که در اصل برای داشتن یک کف سابی خوب و همچنین کف سابی کل باید تمامی مراحل آن انجام شود تا کف ساختمان کیفیت و زیبایی اولیه خود را بدست آورد و همچنین کف سابی آسیبی به کف وارد نکند و از استحکام و مقاومت آن نکاهد .


برای اینکه کف سابی کامل انجام شود و براقیت و زیبایی کف ساختمان به روز اول خود باز گردد و همچنین دوام و استحکام کف افزایش یابد حداقل کف سابی نه بار انجام شود در این صورت به آن کف سابی کامل گویند و تمامی پستی بلندی های سنگ و موزاییک کف برطرف می شود و همچنین دوام سنگ و موزاییک پس از کف سابی بسیار زیاد می شود.


نکته قابل توجه این است که اگر تعداد دفعات کف سابی از 9 بار کمتر باشد کف سابی به عنوان کف سابی کامل تلقی نخواهد شد و همچنین از دوام و استحکام کف ساختمان کاسته می شود و باعث می شود کف ساختمان به سرعت تیره و کدر شود و دوباره نباز به کف سابی باشد پس بهتر است در وهله اول کف سابی کامل را انجام دهید تا زیبایی و براقیت کف ساختمان شما دوام داشته باشد و سریع از بین نرود.

پس اگر می خواهید برای ایام عید کف سابی انجام دهید بهتر است کف سابی کامل را سفارش دهید تا هم استحکام کف و هم زیبایی و براقیت کف بسیار بیشتر شود و همچنین براقیت و زیبایی دوام بیشتری داشته باشد.

 

کف سابیکف سابی

پنج شنبه, 18 آذر 1395 ساعت 10:25

کف سابی ساختمان نوساز

نوشته شده توسط

کف سابی

 

همانطور که در مطالب قبلی ذکر کردیم کف سابی به دلایل مختلفی انجام می شود اما کف سابی برای ساختمان های تازه ساخت هم انجام می گیرد ممکن است در ساختمان های تازه ساخت هم لبه سنگ ها معلوم باشد و بهترین کار این است که بعد از انجام سنگ کاری یا نصب سرامیک کف ساختمان خود را کف سابی کنید زیرا این کف سابی به دوام و استقامت و طول عمر سنگ و سرامیک کف ساختمان شما می افزاید.


معمولا برای انجام کف سابی در ساختمان های نوساز عملیات کف سابی در دو مرحله انجام می شود یکی قبل از رنگ کاری و یکی هم بعد از رنگ کاری که مرحله اول لبه ها و غیر هم سطحی را از بین می برد و کف سابی مرحله دوم باعث براقیت و شفافیت بالای سطح کف ساختمان شما می شود باید دقت شود که در مرحله دوم کف سابی عملیات کف سابی باید با دستگاه دور پایین انجام شود و حداکثر محافظت انجام شود تا آب حاصل از کف سابی به در و دیوار پاسیده نشود و رنگ را خراب نکند .


پس اگر کار ساختمان شما تمام شده است و می خواهید خانه را رنگ کنید بهترین کار این است که قبل از انجام رنگ کاری کف سابی انجام دهید تا کف ساختمان شما شفاف و یکدست شود و به فرش های شما آسیب نبیند و همچنین قسمت هایی که می خواهید فرش پهن نکنید شفافیت و براقیت خاصی داشته باشد و به ساختمان شما نما و جلوه ویژه ای بدهد. برای انجام کف سابی می توانید با ما تماس حاصل کنید تا کارشناسان ما از محل بازدید کنند تا تشخیص دهند آیا نیاز به کف سابی هست یا خیر و اگر نیاز به کف سابی باشد به وسیله با کیفیت ترین دستگاه های کف سابی و مجرب ترین تکنسین ها کف سابی ساختمان شما انجام شود.

 

کف سابیکف سابی

یکشنبه, 14 آذر 1395 ساعت 09:42

کف سابی در ایام عید

نوشته شده توسط

کفسابی


با توجه به اینکه کف سابی می تواند باعث زیبایی و شفافیت و براقیت کف شود پس اگر می خواهید برای ایام عید کف ساختمان شما زیبایی خاصی را داشته باشد و نیاز به تمیز کاری خاصی نداشته باشد بهترین روش برای تمیزکاری کف ساختمان شما این است که آن را کف سابی کنید و یا کف شویی ساختمان خود را به شرکت های معتبری مثل کف سابی نعمت زاده بسپارید و خاطر جمع باشید شفافیت و زیبایی کف ساختمان شما به روز اول باز می گردد و همچنین می توانید کف سابی پله و کف سابی پاگرد های پله های خود را به ما بسپارید تا در ایام نزدیک به عید کف سابی ساختمان شما را انجام دهیم تا کف ساختمان شما برای ایام عید زیبایی و شفافیت خاصی را داشته باشد.


نکات مربوط به کف سابی ساختمان در ایام عید

باید توجه داشته باشید که اگر می خواهید کف ساختمان خود را برای ایام عید کف سابی کنید بهتر است یکی دو ماه قبل از عید برای کف سابی اقدام کنید زیرا معمولا حجم کاری شرکت های متخصص در امر در دو ماه بهمن و اسفند بسیار زیاد است و بهتر است قبل از یکی دو ماه به عید نوبت بگیرید تا با خیالی آسوده کف سابی ساختمان شما انجام شود.
برای کف سابی ساختمان باید توجه داشته باشید که اگر می خوهید فرش های خود را نیز بشورید بهتر است فرش های خود را بعد از عملیات کف سابی به فرش شویی بسپارید زیرا با انجام کف سابی پستی بلندی های کف ساختمان شما برطرف خواهد شد و بعد از کف سابی هیچ پستی و بلندی باعث نخواهد شد که فرش شما آسیب ببیند و همچنین کف ساختمان شما نیز به استحکام و زیبایی خاصی خواهد شد.
در صورتی که مایل هستید کف سابی ساختمان خود را به شرکت های کف سابی بسپارید می توانید با ما تماس حاصل کنید تا در اسرع وقت کف سابی ساختمان شما را انجام دهیم.

 

کف سابیکف سابی

صفحه1 از2

کف سابی و نماشویی

کف سابی و نماشویی نعمت زاده

نماشویی
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار